Qyteti: Tiranë
Adresa: Rruga e Kosovarëve
Pikë Referimi: Pranë digës së liqenit
Numri i Apartamentit: 4-02
Kati: 4
Sipërfaqe neto: 65.64 m²
Sipërfaqe totale: 75.48 m²
Orientimi: Veri
Dhoma: 1
Tualete: 1
Ballkone: 2
Faza e ndërtimit: Dhjetor 2021
Hipotekë: Ne Ndertim
Çmimi: 151000 €

Apartament 1+1 Nr. 4-02

Apartament 1+1, me hapësira optimale me dritë dhe orientim nga veriu. Ambienti I ndenjes bashke me kuzhinën janë të bollshëm dhe të mirëarreduar, gjithashtu kanë akses direkt ne ballkon. Dhoma ka hapsirë optimale dhe ka gjithashtu akses ne ballkoni. Ky apartament është i pajisur me 2 ballkone dhe një tualet.

Shpërndaje pronën

WhatsApp
Facebook
Print

Kontakto Agjentin e shitjeve

Prona të ngjashme

Apartament 1+1 Nr. 21

Kati: 4
Sipërfaqe: 73.1 m²
Adresa: Rruga "Ali Shefqeti"
Cmimi: 55000 €

Apartament 1+1 Nr. 9

Kati: 2
Sipërfaqe: 70.2 m²
Adresa: Rruga "Ali Shefqeti"
Cmimi: 53000 €

Apartament 1+1 Nr. 8-05

Kati: 8
Sipërfaqe: 67.32 m²
Adresa: Rruga e Kosovarëve
Cmimi: 134600 €

Apartament 1+1 Nr. 8-01

Kati: 8
Sipërfaqe: 72.01 m²
Adresa: Rruga e Kosovarëve
Cmimi: 144000 €