Qyteti: Tiranë
Adresa: Rruga e Kosovarëve
Pikë Referimi: Pranë digës së liqenit
Numri i Apartamentit: 8-05
Kati: 8
Sipërfaqe neto: 59.04 m²
Sipërfaqe totale: 67.32 m²
Orientimi: Jug-lindje
Dhoma: 1
Tualete: 1
Ballkone: 1
Faza e ndërtimit: Dhjetor 2021
Hipotekë: Ne Ndertim
Çmimi: 134600 €

Apartament 1+1 Nr. 8-05

Apartament 1+1, me hapësira optimale  me dritë dhe orientim nga jug-lindja. Ambienti I ndenjes bashke me kuzhinën janë të bollshëm dhe të mirëarreduar. Dhoma ka hapsirë optimale dhe akses ne ballkon.

Shpërndaje pronën

WhatsApp
Facebook
Print

Kontakto Agjentin e shitjeve

Prona të ngjashme

Apartament 1+1 Nr. 21

Kati: 4
Sipërfaqe: 73.1 m²
Adresa: Rruga "Ali Shefqeti"
Cmimi: 55000 €

Apartament 1+1 Nr. 9

Kati: 2
Sipërfaqe: 70.2 m²
Adresa: Rruga "Ali Shefqeti"
Cmimi: 53000 €

Apartament 1+1 Nr. 8-05

Kati: 8
Sipërfaqe: 67.32 m²
Adresa: Rruga e Kosovarëve
Cmimi: 134600 €

Apartament 1+1 Nr. 8-01

Kati: 8
Sipërfaqe: 72.01 m²
Adresa: Rruga e Kosovarëve
Cmimi: 144000 €