Qyteti: Tiranë
Adresa: Rruga "Ali Shefqeti"
Pikë Referimi: Shkozë
Numri i Apartamentit: 20
Kati: 4
Sipërfaqe neto: 88.7 m²
Sipërfaqe totale: 99.8 m²
Orientimi: Veri-perëndimi
Dhoma: 2
Tualete: 2
Ballkone: 1
Faza e ndërtimit: Në ndërtim
Hipotekë: Në ndërtim
Çmimi: 75000 €

Apartament 2+1 Nr. 20

Apartament 2+1, me hapësira optimale  me dritë dhe orientim nga veri-perëndimi. Ambienti I ndenjes bashke me kuzhinën janë të bollshëm dhe të mirëarreduar, gjithashtu kanë akses direkt ne ballkon. Dhomat kanë hapsira optimale, dhoma matrimoniale ka tualet te brendshem dhe akses direkt në ballkon. Ky apartament është i pajisur me 2 tualete.

Shpërndaje pronën

WhatsApp
Facebook
Print

Kontakto Agjentin e shitjeve

Prona të ngjashme

Apartament 2+1 Nr. 10

Kati: 2
Sipërfaqe: 110.7 m²
Adresa: Rruga "Ali Shefqeti"
Cmimi: 83000 €

Apartament 2+1 Nr. 5

Kati: 1
Sipërfaqe: 110.7 m²
Adresa: Rruga "Ali Shefqeti"
Cmimi: 83000 €

Apartament 2+1 Nr. 20

Kati: 4
Sipërfaqe: 99.8 m²
Adresa: Rruga "Ali Shefqeti"
Cmimi: 75000 €

Apartament 2+1 Nr. 9

Kati: 2
Sipërfaqe: 89 m²
Adresa: Rruga "Ali Shefqeti"
Cmimi: 67000 €