Qyteti: Tiranë
Adresa: Rruga e Kosovarëve
Pikë Referimi: Pranë digës së liqenit
Numri i Apartamentit: 4-05
Kati: 4
Sipërfaqe neto: 85.11 m²
Sipërfaqe totale: 97.87 m²
Orientimi: Jug
Dhoma: 2
Tualete: 2
Ballkone: 2
Faza e ndërtimit: Dhjetor 2021
Hipotekë: Ne Ndertim
Çmimi: 195700 €

Apartament 2+1 Nr. 4-04

Apartament 2+1, me hapësira optimale me dritë dhe orientim nga jugu. Ambienti i ndenjes bashke me kuzhinën janë të bollshëm dhe të mirëarreduar, gjithashtu kanë akses direkt ne ballkon. Dhomat kanë hapsira optimale, dhoma matrimoniale ka tualet te brendshem dhe akses direkt në ballkon. Ky apartament është i pajisur me 2 ballkone dhe 2 tualete.

Shpërndaje pronën

WhatsApp
Facebook
Print

Kontakto Agjentin e shitjeve

Prona të ngjashme

Apartament 2+1 Nr. 10

Kati: 2
Sipërfaqe: 110.7 m²
Adresa: Rruga "Ali Shefqeti"
Cmimi: 83000 €

Apartament 2+1 Nr. 5

Kati: 1
Sipërfaqe: 110.7 m²
Adresa: Rruga "Ali Shefqeti"
Cmimi: 83000 €

Apartament 2+1 Nr. 20

Kati: 4
Sipërfaqe: 99.8 m²
Adresa: Rruga "Ali Shefqeti"
Cmimi: 75000 €

Apartament 2+1 Nr. 9

Kati: 2
Sipërfaqe: 89 m²
Adresa: Rruga "Ali Shefqeti"
Cmimi: 67000 €