Qyteti: Tiranë
Adresa: Rruga "Ali Shefqeti"
Pikë Referimi: Shkozë
Numri i Apartamentit: 5
Kati: 1
Sipërfaqe neto: 98.4 m²
Sipërfaqe totale: 110.7 m²
Orientimi: Jug- perëndim
Dhoma: 2
Tualete: 2
Ballkone: 1
Faza e ndërtimit: Në ndërtim
Hipotekë: Në ndërtim
Çmimi: 83000 €

Apartament 2+1 Nr. 5

Apartament 2+1+2, me hapësira optimale  me dritë dhe orientim nga jug-lindja. Ambienti I ndenjes bashke me kuzhinën janë të bollshëm dhe të mirëarreduar, gjithashtu kanë akses direkt ne ballkon. Dhomat kanë hapsira optimale, dhoma matrimonialja ka tualet te brendshem.

Shpërndaje pronën

WhatsApp
Facebook
Print

Kontakto Agjentin e shitjeve

Prona të ngjashme

Apartament 2+1 Nr. 10

Kati: 2
Sipërfaqe: 110.7 m²
Adresa: Rruga "Ali Shefqeti"
Cmimi: 83000 €

Apartament 2+1 Nr. 5

Kati: 1
Sipërfaqe: 110.7 m²
Adresa: Rruga "Ali Shefqeti"
Cmimi: 83000 €

Apartament 2+1 Nr. 20

Kati: 4
Sipërfaqe: 99.8 m²
Adresa: Rruga "Ali Shefqeti"
Cmimi: 75000 €

Apartament 2+1 Nr. 9

Kati: 2
Sipërfaqe: 89 m²
Adresa: Rruga "Ali Shefqeti"
Cmimi: 67000 €