Qyteti: Tiranë
Adresa: Rruga e Kosovarëve
Pikë Referimi: Pranë digës së liqenit
Numri i Apartamentit: 8-02
Kati: 8
Sipërfaqe neto: 63.67 m²
Sipërfaqe totale: 80.94 m²
Orientimi: Jug
Dhoma: 2
Tualete: 1
Ballkone: 2
Faza e ndërtimit: Dhjetor 2021
Hipotekë: Ne Ndertim
Çmimi: 161900 €

Apartament 2+1 Nr. 8-02

Apartament 2+1, me hapësira optimale me dritë dhe orientim nga jugu. Ambienti I ndenjes bashke me kuzhinën janë të bollshëm dhe të mirëarreduar, gjithashtu kanë akses direkt ne ballkon. Dhomat kanë hapsira optimale, dhoma matrimoniale ka akses direkt në ballkon. Ky apartament është i pajisur me 2 ballkone dhe 1 tualete.

Shpërndaje pronën

WhatsApp
Facebook
Print

Kontakto Agjentin e shitjeve

Prona të ngjashme

Apartament 2+1 Nr. 10

Kati: 2
Sipërfaqe: 110.7 m²
Adresa: Rruga "Ali Shefqeti"
Cmimi: 83000 €

Apartament 2+1 Nr. 5

Kati: 1
Sipërfaqe: 110.7 m²
Adresa: Rruga "Ali Shefqeti"
Cmimi: 83000 €

Apartament 2+1 Nr. 20

Kati: 4
Sipërfaqe: 99.8 m²
Adresa: Rruga "Ali Shefqeti"
Cmimi: 75000 €

Apartament 2+1 Nr. 9

Kati: 2
Sipërfaqe: 89 m²
Adresa: Rruga "Ali Shefqeti"
Cmimi: 67000 €