Qyteti: Tiranë
Adresa: Rruga "Ali Shefqeti"
Pikë Referimi: Shkozë
Numri i Apartamentit: 9
Kati: 2
Sipërfaqe neto: 79.1 m²
Sipërfaqe totale: 89 m²
Orientimi: Veri-perëndimi
Dhoma: 2
Tualete: 1
Ballkone: 1
Faza e ndërtimit: Në ndërtim
Hipotekë: Në ndërtim
Çmimi: 67000 €

Apartament 2+1 Nr. 9

Apartament 2+1, me hapësira optimale  me dritë dhe orientim nga veri-perëndimi. Ambienti I ndenjes bashke me kuzhinën janë të bollshëm dhe të mirëarreduar, gjithashtu kanë akses direkt ne ballkon. Dhomat kanë hapsira optimale.

Shpërndaje pronën

WhatsApp
Facebook
Print

Kontakto Agjentin e shitjeve

Prona të ngjashme

Apartament 2+1 Nr. 10

Kati: 2
Sipërfaqe: 110.7 m²
Adresa: Rruga "Ali Shefqeti"
Cmimi: 83000 €

Apartament 2+1 Nr. 5

Kati: 1
Sipërfaqe: 110.7 m²
Adresa: Rruga "Ali Shefqeti"
Cmimi: 83000 €

Apartament 2+1 Nr. 20

Kati: 4
Sipërfaqe: 99.8 m²
Adresa: Rruga "Ali Shefqeti"
Cmimi: 75000 €

Apartament 2+1 Nr. 9

Kati: 2
Sipërfaqe: 89 m²
Adresa: Rruga "Ali Shefqeti"
Cmimi: 67000 €